Еластичні резервуари

«Тент Модуль» пропонує вам якісно нове рішення для перевезення, тимчасового зберігання та збору будь-яких наливних продуктів, що дозволяють радикально скоротити ваші витрати.

Сфери застосування:

Що це таке?

Еластичні резервуари є спеціально розроблені герметичні ємкості для перевезення і зберігання наливних вантажів обсягом до 200 тис. літрів.

Для транспортування використовуються так звані флекситанки, які також є герметичними м’якими ємкостями об’ємом 14-24 тис.л. Простіше кажучи, це дуже міцний мішок, який в складеному стані і в найбільшій модифікації важить не більше п’ятдесяти кілограмів і при цьому не займає багато місця.
Флекситанки призначені для перевезення будь-яким видом транспорту в стандартних 20-футових контейнерах, а також транспортом вантажного типу.

Що можна зберігати і перевозити?

Еластичні резервуари призначені для зберігання і перевезення будь-яких неагресивних рідин як технічного, так і харчового призначення.

Компактні і легкі еластичні ємкості нового покоління надають можливість безпечно зберігати перевезення різноманітних рідких продуктів – від дизельного палива до марочного вина.

Які гарантії?

Еластичні резервуари вже давно та широко використовуються у всьому світі. Їх конструктивні особливості та придатність до перевезень перевірені компетентними організаціями. Під час виробництва РЕЗЕРВУАРИ проходять жорсткий контроль якості. Кожен РЕЗЕРВУАР тестується «на розрив» з 8-ми кратними перевантаженнями. Кожен РЕЗЕРВУАР має свій унікальний ідентифікаційний номер, що гарантує нашу відповідальність як виробника.

Основні переваги еластичних резервуарів і флекситанки:

 • Мобільність та простота у використанні еластичних резервуарів дозволяють зробити вивантаження продукції при будь-яких обставинах, а також розмістити вантаж для тимчасового зберігання саме там де це зручно вам.
 • При пожежах, природних катастрофах і техногенних аваріях дозволяють ефективно організувати доставку води, в т.ч. і питної, використовуючи неспеціалізований автотранспорт і авіацію.
 • Придатні для створення запасів води на підприємствах, передбачених на випадок аварій.
 • Придатні для багаторазового використання. Компактно складаються і займають мало місця при зберіганні.
 • Значне зниження витрат на транспортування порядку 50-65%.
 • У порівнянні з танк-контейнером Ви платите тільки за фрахт звичайного 20-футового контейнера в одну сторону і не платите за повернення контейнера. Економія може скласти більше 500 Євро за одне перевезення.
 • У порівнянні з вартістю бочок або інших ємностей флекситанки – це недорога тара, яка дозволяє заощадити не менше 30-40%.
 • Це дає можливість збільшити обсяг вантажу при перевезенні на 30-40%. Корисна завантаження може становити від 10 до 24 куб.м в 20-ти футовому контейнері.
 • Ви можете скоротити втрати вантажу при вивантаженні в 10 разів. Для порівняння, втрати при вивантаженні з флексітанк складають 0.1%, а при вивантаженні з бочок або цистерн – 1%.
 • Ви економите до 90% часу на завантаження і вивантаження свого вантажу, а для розгортання та наповнення не потрібно особливих навичок.
 • Флексітанки не треба мити після перевезення. Немає витрат на чистку.
 • Скорочення простою рухомого складу.
 • Вантаж доставляється «від дверей до дверей» без проміжних перевантажень.
 • Різні модифікації флекситанки дають можливість перевозити рідкі вантажі на автомобільних платформах, в причепах, кузовах, критих фургонах тощо. А також призначені для контейнерного перевезення ж / д, автомобільним і морським транспортом.

Еластичні резервуари – це ефективна альтернатива традиційним цистерн, танк-контейнерів, бочок, каністр та іншій тарі, яка використовується для зберігання або перевезення рідких вантажів.

back_to_top_button