Каркасно-тентові споруди

КАРКАСНО-ТЕНТОВІ СПОРУДИ

Компанія «Тент Модуль» пропонує ефективні будівельні рішення з застосуванням міцної технічної тентової тканини для проєктів нежитлових та комерційних споруд.

Каркасно-тентові споруди – це найбільш доступний та економічно обґрунтований спосіб накриття площ різноманітного призначення.
На зміну класичним метало ємним і морально-застарілим конструкція ми пропонуємо сучасні, надійні, швидко монтовані тентові ангари з легкого сталевого каркасу та міцної ПВХ тканини. Ми впроваджуємо на ринку України технології будівництва які вже позитивно зарекомендували себе в США, Японії та країнах Європейського союзу.

Так, каркасно-тентові споруди з ПВХ покриттям широко використовуються для накриття:

  • спортивних майданчиків (футбол, тенісні корти, фут зал, кінні манежі, баскетбол);
  • складів готової продукції, виробничих та ремонтних ангарів, критих автостоянок;
  • об’єктів торгової інфраструктури (виставковий тентовий павільйон, склад-магазин для великогабаритних товарів, модульна палатка.
  • авіаційних ангарів;
  • споруд для тваринництва: свинарники, корівники, накриття для зберігання кормів та перегною та ін.

ГАЛУЗІ ВИКОРИСТАННЯ

СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

Накриття спортивних майданчиків одне з основних призначень каркасно-тентових споруд. Такі швидкомонтовані ангари широко використовуються для накриття футбольних полів, тенісних кортів, майданчиків для футзалу, критих кінних манежів, басейнів та інших об’єктів спортивної інфраструктури.

Використання каркасно-тентових споруд для накриття спортивних майданчиків дозволяє за короткий термін, до 60-ти днів, отримати функіцонуючий об’єкт, в якому, не залежно від пори року та погодних умов, можна займатися улюбленим видом спорту.

СКЛАДИ І АНГАРИ

Каркасно-тентові споруди чудовий вибір при будівництві складських приміщень. Різні комбінації тентового покриття дозволяють будувати як холодні (одношарові) так і теплі (багатошарові) склади. Така функціональність дозволяє створювати споруди для зберігання та складування різноманітних товарів

Інженерні рішення нашої компанії дозволяють використовувати максимум корисної площі споруди, також великою перевагою є можливість встановлення великої кількості воріт та дверей з будь-якої сторони ангару, що дозволяє значно спростити процес завантаження/розвантаження товарів.

КІННІ МАНЕЖІ

Каркано-тентові споруди – чудова альтернатива класичним манежам для верхової їзди, стайням та місцям для зберігання сіна.
Природнє освітлення та постійний приток свіжого повітря забезпечує чудовий мікроклімат для тварин, а відсутність внутрішніх колон дозволяє використовувати весь внутрішній простір для кінних прогулянок або тренувань. А в теплу пору року Ви можете вільно звернути підйомні тентові стіни та насолодитися катанням на відкритому повітрі під захистом тентового накриття.
Для проведення спортивних змагань та інших заходів можливе встановлення трибун для глядачів.

АВІАЦІЙНІ АНГАРИ

Швидкомонтовані каркасно-тентові споруди знайшли своє використання в якості авіаційних ангарів для повітряних суден пасажирської та малої авіації. Конструктивна схема будівлі дозволяє виготовляти каркаси з шириною прольоту понад 40 м без внутрішніх колон, тому підходить такий тентовий ангар для повітряних суден будь-якого класу. Каркасно-тентова споруда забезпечує комофртні умови зберігання авіаційної техніки, ремонту та технічного обслуговування.

АНГАРИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Каркасно-тентові споруди відмінно зарекомендували себе в галузі сільського господарства, в якості: корівників, ангарів для свиней, загонів для тримання баранів та кіз, великих птахоферм, ангарів для зберігання зерна, сіна, овочів, картоплі, буряків та ін.
Швидокомонтовані, збірно-розбірні тентові ангари це інноваційне рішення складної задачі забезпечення комфортних умов для ведення тваринництва та птахівництва.

МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МАЙЖЕ НЕСКІНЧЕННІ.

Міцна тканина з ПВХ покриттям (тент) стійка до дії ультрафіолетового випромінювання та атмосферних опадів, дозволяє нам проектувати та виготовляти надійні каркасно-тентові тимчасові споруди, які експлуатуються як повноцінні капітальні будівлі. Виробництво ПВХ тканин постійно розвивається в напрямку подовження терміну використання матеріалів, і вже сьогодні можна застосовувати покриття які прослужать Вам понад 15 років.

ТЕНТОВІ СПОРУДИ є ідеальним всесезонним рішенням.

  • Підйомні стіни та технічні клапани формують систему природньої вентиляції і забезпечують постійний приток свіжого повітря.
  • Тентова тканина чудово пропускає сонячне світло, тому вдень не потрібне штучне освітлення.
  • Відсутність внутрішніх колон дає можливість максимального використання всієї площі підлоги.
  • Збірно-розбірний сталевий каркас дозволяє організувати виробництво на власних потужностях і проводити на майданчику лише безпосереднє спорудження ангара.
  • Споруда відносяться до класу тимчасових, тому може бути легко переміщена, доповнена або переоснащена. Зважаючи на тимчасовий характер, не потребує великої кількості дозвільної документації, на відміну від капітальних споруд. Таким чином, готову до експлуатації споруду можна отримати за 1-2 місяці.

Залежно від призначення та умов експлуатації споруди тентова покрівля каркасно-тентової конструкції може бути виконана як в один шар ПВХ, так і в декілька шарів з додатковим термоізолюючим прошарком. Така технологія отримала назву «гнучкий сандвіч» і покликана скоротити витрати на обігрів внутрішнього об’єму каркасної тентової конструкції в зимовий період до -50%. Завдяки використанню синтетичного гідрофобного утеплювача низької теплопровідності енергоефективність наших споруд еквівалентна цегляній будівлі, що утеплена мінеральною ватою або пінополістиролом товщиною від 100 до 200мм.

Безумовною перевагою є те, що роботи по теплоізоляції  можна здійснювати як під час первинного монтажу споруди, так і пізніше, в процесі його експлуатації. 

КАРКАСНО-ТЕНТОВІ КОНСТРУКЦІЇ – це швидко монтовані, збірно-розбірні споруди перевагами яких є: низька ціна, швидкий монтаж та короткий період окупності. 

Обираючи нас Ви працюєте з українською компанією з повним циклом виробництва: від проекту до монтажу готової конструкції. 

Для того щоб дізнатися ціну, купити або отримати консультацію щодо наших послуг телефонуйте або залишіть заявку і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Тент Модуль – проектування, виготовлення, монтаж та якісний сервіс об’єктів тентової архітектури.

back_to_top_button