Пневматичні ангари

ПНЕВМАТИЧНІ АНГАРИ

Що таке пневмоангар та навіщо він потрібен? 

Пневматичні ангари – це тканинні оболонки, в які електричним вентилятором нагнітається повітря. Оболонка зварена з застосуванням високочастотних струмів і температур на сучасному обладнанні і за рахунок тиску повітря вона приймає необхідну форму. Подальше утримання тиску в оболонці підтримує пневмоангари в формі протягом необхідного часу.

Для нагнітання в оболонку повітря застосовуються електричні вентилятори, що працюють від стандартної мережі напругою 220 В. Їх потужність знаходиться в межах 1,5 – 2,5 кВт / год, однак вона споживається не постійно – система наддуву включається при зниженні тиску в оболонці; таким чином, вентилятор працює від 3% до 10% часу. Тканина оболонки – це ПВХ-матеріал, негорючий і додатково армований.

Для роботи надувного ангара використовуються електровентилятори 220В і потужністю від 1,5 до 2,5 кВт / ч, час роботи вентилятора від 3 до 10% загального часу, т. Е. Вентилятор працює не постійно, а при падінні тиску всередині конструкції.

Застосування

Конструктивно ангари є всесезоннимі пристосуваннями, відмінно переносять негоду – вони стійкі при вітрі до 25 м / с, а поверхня витримує до 180 кг / м2 снігу.
Зручні пневмоангари також тим, що майданчик під них не вимагає ретельної підготовки. Ангар добре провітрюється і відмінно підтримує необхідні параметри тиску і температури всередині конструкції. Відзначимо, що інтервал допустимих внутрішніх температур досить широкий – від -30 С до 60 С.

Основні переваги пневмокаркасних ангарів:

– матеріал пожежобезпечний;
– легкий монтаж;
– відмінне провітрювання;
– надлишковий тиск усередині конструкції відсутній;
– температура підтримується на необхідному рівні;
– витримують до метра снігу на поверхні;
– дозволу на установку не потрібно.

пневмоангары

Круглий рік пневматичні ангари застосовуються як:

– ангари для літаків, склади, криті автостоянки;
– захист тенісних кортів;
– приміщення для ремонту авто і будь-яких інших майстерень;
– ринкові приміщення, криті намети для торгівлі;
– укриття басейнів;
– виставкові площі під дахом;
– дискотеки, ігрові зали, кінотеатри;
– модульні автомобільні мийки;
– мобільні фітнес – центри;
– приміщення для семінарів і симпозіумів на виїзді.

back_to_top_button