Накриття спортивних майданчиків

КАРКАСНО-ТЕНТОВІ СПОРУДИ ДЛЯ НАКРИТТЯ СПОРТМАЙДАНЧИКІВ – ЧУДОВИЙ ВИБІР ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ, ТРЕНУВАНЬ ТА СПОРТИВНИХ ІГОР.

Компанія “Тент Модуль” пропонує ряд технічних рішень по будівництву об’єктів спортивної інфраструктури для цілорічного використання. Тренуйтесь, змагайтесь і грайте в усі сезони.
Великий тенісний корт, футбольне або баскетбольне поле, багатофункціональний спортивний майданчик, бассейн або навіть каток для хокею, спортмайданчик будь-якого функціонального призначення можна накрити універсальною каркасно-тентовою спорудою, яка поєднує в собі швидке будівництво (МОНТАЖ УКРИТТЯ ТЕНІСНОГО КОРТУ розмірами 20х35м можна виконати лише за 5 днів) і низьку вартість, у порівнянні з капітальними спорудами.

Використовуючи каркасно-тентову споруду, як НАВІС ДЛЯ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ, ви за короткий термін, до 60-ти днів, отримуєте функіцонуючий об’єкт, в якому, не залежно від пори року та погодних умов, можна займатися улюбленим видом спорту.

ДО БЕЗЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГ МОЖНА ВІДНЕСТИ НАСТУПНЕ:

 • Функціональність – підходить для більшості ігрових видів спорту: футбол, теніс, баскетбол, волейбол.
 • Ергономічність – Чудова висота і максимум ігрового простору.
 • Природна вентиляція – завдяки підйомним стінам  забезпечується постійний приплив свіжого повітря.
 • Швидкий монтаж – терміни встановлення становлять від декількох днів до декількох тижнів,в залежності від розмірів конструкції.
 • Економічність – завдяки світлопропускній здатності тентового матеріалу не потребує штучного освітлення протягом дня.  Економія на електроенергії.
 • Економічно вигідні фундаменті рішення – будуйте, практично, де завгодно, адже об’єми виконання земляних робіт значно менші ніж при капітальному будівництві.

УНІВЕРСАЛЬНІ СПОРТИВНІ СПОРУДИ

Тентові ангари не потребують встановлення додаткових опор або балок, за рахунок чого стає можливою організація досить великих площ без будь-яких внутрішніх перешкод.

Поряд з цим, сучасні тентові ангари нічим не поступаються традиційним спорудам за показниками терморегуляції, завдяки чому можлива їх цілорічна експлуатація. Наша технологія утеплення дозволяє зберігати тепло взимку, а система підйомних стін та вентиляційних клапанів прохолоду влітку.

Наші споруди виготовляються з урахуванням кліматичних і географічних особливостей місцевості та індивідуальних умов замовника.

Конструкція спортивного об’єкту дозволяє вже на етапі розробки проекту передбачити планування всіх внутрішніх приміщень. Наприклад, він може бути розділений на декілька зон: зону для футболу, баскетболу, тенісу, гімнастики і т.д .. Крім того, металеві конструкції можуть легко демонтуватися або нарощуватися при необхідності перепланування  або реконструкції об’єкта.

НАКРИТТЯ ДЛЯ ФУТБОЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Каркасно-тентові конструкції компанії Тент Модуль — ідеальний вибір в якості накриття футбольних полів, або майданчиків для футзалу. Ігри та змагання різних рівнів можна проводити цілий рік у якісних спортивних умовах. Внутрішня висота конструкції прибирає стелю, як можливу перешкоду, а відсутність внутрішніх колон забезпечує максимальну кількість корисного простору для ігор та безперешкодного перегляду для глядачів. Для забезпечення комфортного мікроклімату всередині укриттів такого типу, може бути встановлена система вентиляційних каналів, штучного освітлення та обігріву. Додатковий шар утеплення дозволяє експлутацію споруди у холодну пору року.

НАКРИТТЯ ТЕНІСНИХ КОРТІВ

Каркасно-тентові укриття для тенісного корту від компанії Тент Модуль найкращий вибір для тренувань цілий рік. Споруда дозволяє гравцям тренуватися та змагатися, незалежно від того, яка погода за вікном. Контрольований мікроклімат дозволяє підтримувати ігрову поверхню сухою та безпечною, знижуючи ризик травм. Каркасно-тентова споруда забезпечує природне освітлення, яке дозволяє гравцям легко відслідковувати м’яч під час гри, а також зменшує витрати на електроенергію.

В критий тенісний корт, на основі каркасно-тентової конструкції можливо вмонтувати обладнання систем вентилювання і кондиціонування повітря і систему освітлення.

Каркасно-тентовий тенісний корт може бути в холодному (одношаровому) або утепленому (багатошаровому) виконанні з використанням систем опалення.

Додатковою якісною перевагою є можливість піднімати бічні стіни (в теплу пору року при знятих бічних стінках, ангар буде виконувати роль навісу для тенісного корту.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

В каркасно-тентових спорудах можуть розміщуватися спортивні зали для занять іграми, фітнесом, гімнастикою, легкою атлетикою, боротьбою та тренажерні  зали. Ми можемо побудувати спортивний майданчик будь-яких розмірів за вартістю нижче капітального будівництва в рекордно короткі терміни. Тентовий ангар служить відмінним укриттям для воркаут майданчиків, вуличних тренажерів, скейт парків і фітнес стадіонів. В такому укритті можна влаштовувати всесезонні марафони та першості з літніх видів спорту незалежно від примх природи. Улюблений спорт доступний цілий рік.

Переваги нашої пропозиції:

 • якісна продукція безпосередньо від надійного виробника
 • весь цикл виготовлення на власному виробництві.
 • використання оригінальних комплектуючих, якісних матеріалів, перевірених роками!
 • повна відповідальність за якість продукції
 • Мінімальний термін виготовлення!
 • Гарантійні зобов’язання – 2 роки!
 • Подальша консультативна допомога в процесі експлуатації

Каркасно-тентовий спосіб будівництва дозволяє швидко і недорого зводити НАКРИТТЯ ДЛЯ ФУТБОЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ, криті тентові манежі для футболу, спортивні зали для мініфутболу, закриті тенісні корти та відкриті навіси для гри в баскетбол, волейбол, сквош, облаштовувати тренажерні та гімнастичні зали.

За 1 місяць ви отримуєте просторе, світле, ергономічне приміщення і обладнаєте його під ваші спортивні потреби.

Обираючи нас Ви працюєте з українською компанією з повним циклом виробництва: від проекту до монтажу готової конструкції. Ми працюємо по всій Україні. 

Для того щоб дізнатися ціну, купити або отримати консультацію щодо наших послуг телефонуйте або залишіть заявку і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Тент Модуль – проектування, виготовлення, монтаж та якісний сервіс об’єктів тентової архітектури.

back_to_top_button