Наші послуги

Компанія «Тент Модуль» – лідер українського ринку з розробки, виробництва та постачання легких швидкомонтованих каркасно-тентових споруд, мембранних конструкцій і ексклюзивних виробів текстильної архітектури.
Вся продукція виготовляється на власних виробничих потужностях, що дозволяє нам контролювати всі технологічні процеси від початкового ескізу до монтажу готового виробу.

каркасно-тентовые конструкции

КАРКАСНО-ТЕНТОВІ СПОРУДИ

Каркасно-тентові споруди ангарного типу для накриття спортивних майданчиків, кінних манежей,  складів готової продукції, а також виробничих площ сільського господарства і авіабудування.

ТЕНТОВА АРХІТЕКТУРА

Легкі, швидкобудуюємі каркасно-тентові споруди ангарного типу для накриття спортивних майданчиків, кінних манежів і складів готової продукції, а так само виробничих площ сільського господарства і авіабудування.

shade_sails
мобильные палатки

МОБІЛЬНІ НАМЕТИ

Каркасні і надувні мобільні намети для швидкого розгортання в місцях  ліквідації техногенних аварій і катастроф, для організації тимчасового розміщення людей, в якості командних пунктів, мобільних госпіталів, а також укриття техніки та обладнання.

НАДУВНІ АТРАКЦІОНИ І БАТУТИ

Різноманітний асортимент надувних атракціонів, гірок, батутів, ігрових комплексів і рекламних виробів для комерційного використання.

надувные аттракционы
vozduhoopornie konstrukcii

ПОВІТРЯОПОРНІ КОНСТРУКЦІЇ

Різноманітний асортимент надувних атракціонів, гірок, батутів, ігрових комплексів і рекламних виробів для комерційного використання.

ЕЛАСТИЧНІ РЕЗЕРВУАРИ І ФЛЕКСІТАНК

Еластичні резервуари для зберігання і перевезення води, вуглеводнів, хімікатів і різних сільськогосподарських рідин.

elastichnye-rezervuary

Як виробник, ми ставимо собі за мету надання професійних інженерних послуг, які забезпечують рішення, відповідно до ваших побажань та вимог.

back_to_top_button