Натяжні (мембранні конструкції)

НАТЯЖНІ (МЕМБРАННІ) КОНСТРУКЦІЇ

Тент Модуль – найбільший в Україні виробник натяжних (мембранних) конструкцій.

Натяжні (мембранні) конструкції – це «левова частка» всіх споруд в текстильній архітектурі. Завдяки своєму зовнішньому вигляду вони не тільки візуально привабливі, але і чудово гармонують з навколишнім середовищем, створюючи певний акцент або ж навпаки доповнюючи собою загальну композицію.

В якості основного матеріалу для даного типу конструкцій ми застосовуємо міцну архітектурну тканину від кращих європейських виробників. Бельгійська фірма SIOEN є нашим багаторічним та перевіреним постачальником в цій сфері.

Архітектурна тканину або мембрана – це багатошаровий композитний матеріал на основі зміцнених поліестерових волокон, які покриваються шаром ПВХ (полі-вініл хлориду) і шаром захисного лаку.

Матеріал доступний в різних товщинах і колірних варіантах. Залежно від поставленого завдання наші дизайнери та інженери підбирають необхідний тип, міцність і колір тканини.

Вибір даного типу матеріалу обумовлений такими факторами:

ПВХ термопластичний, що дозволяє довести його до напів-твердого стану і додати різні інгібітори для додаткового захисту тканини від ультрафіолетового випромінювання, а так само фунгіциди для запобігання появи грибка.

Додатковий шар лаку забезпечує підвищений захист від ультрфіолетового випромінювання, збільшує термін експлуатації, а так само надає тканині здатність самоочищення під час дощу.

Архітектурна тканина не пропускає воду і не вбирає вологу; герметичність швів досягається завдяки зварюванню декількох деталей в одне суцільне полотно за допомогою технології ТВЧ (струми високих частот).

Наш досвід показує, що матеріал має широкий спектр застосувань: від тіньових навісів до накриттів стадіонів, амфітеатрів і виставкових павільйонів, від накриттів літніх майданчиків і пляжів до аеропортів.

Різноманітність форм досягається великим вибором несучих елементів каркасу. Ми застосовуємо як окремо стоячі сталеві труби з розтяжками в вигляді тросів, так і об’ємні трубчаті конструкції для досягнення потрібного результату. Не дивлячись на візуальну «легкість», каркас міцний і стійкий до впливу зовнішніх зусиль і внутрішньої напруги.

back_to_top_button