Текстильна архітектура

Великі прольоти, плавні спуски і разючі підйоми які, здавалося б, кидають виклик гравітації. Естетика і раціональність в кожному підібраному елементі. Свобода проектування небачена раніше в інженерії та дизайні.
Все це Текстильна Архітектура, мистецтво вражаючих рішень в повсякденних питаннях проектування.
Компанія Тент Модуль пропонує широкий спектр інженерних послуг з проектування та виготовлення різноманітних тентових шатер, мембранних конструкцій та ексклюзивних виробів текстильної архітектури.

​​Завдяки унікальним властивостям мембран, вироби текстильної архітектури мають багато естетичних та функціональних переваг, і ось лише декілька з них:

  • ​​Естетичний і привабливий зовнішній вигляд: унікальні властивості архітектурних тканин дають величезні можливості дизайнерам і архітекторам знайти знакову і незвичайну форму споруди. Втілити в життя найсміливіші ідеї замовника і створити ексклюзивний видовищний проект.
  • Легкість: низька власна вага мембрани дозволяє використовувати меншу кількість металу несучих конструкцій, що безпосередньо сприяє додатковій економії
  • Світлопроникність: у денний час напівпрозорість мембрани забезпечує велику кількість м’якого природного світла у внутрішньому просторі, що знижує витрати на електроенергію. Вночі, штучне освітлення створює привабливе «нічне світіння» конструкції.
  • Різноманітність мембран: незалежно від того, чи це тимчасові накриття чи постійний дах, літній навіс або зимовий теплий ангар, існує великий асортимент мембран які підійдуть під кожен конкретний випадок.

ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ

МЕМБРАННІ КОНСТРУКЦІЇ

Мембранні конструкції – це складні параметричні форми виконані з архітектурної тканини та просторових сталевих систем.
Можуть бути як окремими спорудами, так і доповнювати вже існуючі будівлі в якості додаткових накриттів та навісів.
Широкий діапазон динамічних форм дозволяє досягати неймовірної візуальної привабливості об’єкту.

ТЕНТОВІ ШАТРА

Тентові шатра – це архітектурні форми, які можуть використовуватись в  якості накриття для літніх майданчиків кафе та ресторанів, виставкових павільйонів, накриття локацій під час проведення різних масових заходів.
В основі шатра – легкий але жорсткий металевий каркас на який натягнута архітектурна тентова тканина.
back_to_top_button