Про компанію

ХТО МИ Є.

Раді бачити Вас на сторінці про компанію «Тент Модуль». Якщо Вас цікавить хто ми є, то, ймовірно вас зацікавили наші каркасно-тентові конструкції, мобільні намети або вироби тентової архітектури. Хочемо запевнити, що Ви знаходитесь у правильному місці, адже з часу свого заснування, в 1997 році, компанія «Тент Модуль» займається розробкою, виробництвом та встановленням легких, збірно-розбірних каркасно-тентових споруд, мембранних конструкцій та ексклюзивних виробів текстильної архітектури.

За понад 20 років сумлінної праці  нашій команді вдалося створити  та налагодити повний цикл виготовлення конструкцій:

«проектування-виробництво-монтаж-сервісне обслуговування».

Це дозволяє проводити контроль якості на всіх етапах, та порівнювати різноманітні методи організації процесу на місці.

Ми успішно реалізували понад 100 різноманітних проектів серед яких: найбільші в Україні каркасно-тентові споруди для накриття тенісних кортів; тентове накриття на існуючий каркас для стадіону в м. Житомир; ексклюзивні мембранні споруди у Києві, Львові,  Кривому Розі, Чернівцях, Одесі, Дніпрі.

Наша команда розробила та поступово впроваджує новітні системи мобільних наметів та автономних польових містечок для  використання збройними силами, внутрішніми військами, службами порятунку та благодійними організаціями.

 

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ ТА ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК.

Спеціалісти нашої команди завжди раді допомогти вам. Ми володіємо технічними можливостями та комунікаційними навичками для вирішення більшості, якщо не всіх дизайнерських та інженерних задач по телефону або електронною поштою. Для більш великих і складних проектів ми можемо відвідати ваш об’єкт і допомогти з аналізом майданчику, надати вимоги до фундаментів та  розробити дизайн. Наша монтажна команда на місцях ретельно, ефективно та професійно співпрацює з керівниками проектів, начальниками ділянок, щоб забезпечити швидке, та безпечне встановлення ваших споруд Ми не тільки розробляємо та виготовляємо сучасні тентові споруди, ми комплектуємо наші вироби різноманітними системами життєзабезпечення такі як: електрикою та освітленням, автономним електропостачанням, системами обігріву та/або охолодження повітря.

Переваги співпраці

  • Гарантовано якісна продукція безпосередньо від надійного виробника.
  • Весь цикл виготовлення на власному виробництві.
  • Сучасне обладнання та контроль якості.
  • Використання оригінальних комплектуючих та якісних матеріалів.
  • Відповідальність за якість продукції.
  • Гарантійні зобов’язання по кожному виробу.
  • Подальша консультативна допомога в процесі експлуатації!

 

ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ. 

Основою та опорою компанії «Тент Модуль» є наші постійні працівники, за плечима яких безцінний практичний досвід та профільні знання. Провідні технічні спеціалісти нашої команди пройшли навчання у найкращих ВНЗ країни та Європи.
Ми впевнені, що немає межі досконалості, саме тому наші інженери постійно слідкують за трендами ринку та впроваджують нові техніки у виробництво, будівництво та дизайн.

 

Ми намагаємось постійно розширювати нашу команду, тому якщо Ви вмієте причаровувати метал за допомогою зварювання, збирати маленькі ПВХ тенти в великі полотна, хочете змонтувати  великий тентовий ангар, переходьте за посиланням та залишайте заявку.

Наші клієнти отримують не просто якісні вироби, вони отримують готові інженерні рішення які вирішують поставлені задачі.

 

Обираючи нас Ви працюєте з українською компанією з повним циклом виробництва: від проекту до монтажу готової конструкції. 

Тож, якщо Вас зацікавили тентові ангари, ціна яких набагато нижча ніж аналогічна за розміром класична споруда; хочете придбати ефектне шатро або отримати консультацію щодо мебранних конструкцій та інших послуг телефонуйте або залишіть заявку і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Тент Модуль, Україна  – проектування, виготовлення, монтаж та якісний сервіс об’єктів тентової архітектури.

МІСІЯ

Ми пропонуємо ряд будівельних рішеннь з застосуванням міцних технічних тканин для проектів нежитлових та комерційних споруд спортивної інфраструктури, сільського господарства, сфери HoReCa та приватних домогосподарств. Ми прагнемо забезпечити високоефективні, надійні та довготривалі рішення.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Як українська компанія, що динамічно розвивається ми ставимо собі за ціль стати ключовим гравцем українського та європейського ринків в кожному з чотирьох основних напрямків роботи компанії: каркасно-тентові споруди, мембранні конструкції, мобільні намети та ЕTFE.

НАШІ ЦІННОСТІ

Дотримуючись своїх обіцянок

Наші зусилля спрямовані на збереження довіри та інтересів наших клієнтів, тож компанія несе відповідальність за результат роботи, виконання зобов’язань й рівень своїх спеціалістів.

Наполегливість

Ми любимо нові виклики та складні задачі. Важка праця, сміливість та бойовий дух лежать в основі наших дій по вдосконаленню нашої продукції та підвищення рівня наших послуг.

Відкритість

Для нас відкритість означає постійний діалог з клієнтом.
Інновації та постійне вдосконалення наших рішень є частиною нашої культури. Наша робота ґрунтується на принципах, які поділяють наші працівники та партнери.

back_to_top_button