Складські приміщеня

Каркасно-тентові споруди компанії Тент Модуль – правильний вибір при будівництві складських приміщень різного призначення.

Інженерні рішення нашої компанії дозволяють використовувати максимум корисної площі споруди, не залежно від того, що ви хочете складувати та зберігати.

При замовленні каркасно-тентових споруд компанії Тент Модуль, ви можете бути впевнені, що ваші товари будуть надійно захищені від сонця, снігу, вітру та дощу, а робітники будуть знаходитись в безпечному, комфортному середовищі протягом робочого дня.

За час свого існування, компанія Тент Модуль, здобула беззаперечну репутацію лідера по виробництву каркасно-тентових споруд, які використовуються в якості складських приміщень.

Технологічні особливості споруди забезпечують можливості багатогалузевого використання:

  • зберігання обладнання;
  • зберігання будматеріалів;
  • зберігання інструментів;
  • зберігання транспортних засобів;
  • накриття для майстерні;
  • складування готової продукції;
  • зберігання пиломатеріалів  та ін.

Складські приміщення, що виготовлені за принципом каркасно-тентової споруди, мають в основі легкий але жорсткий, збірно-розбірний металевий каркас, розроблений згідно чинних ДБН.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та професійний досвід  дозволяє нам будувати споруди шириною до 60м без внутрішніх колон і будь-якої довжини.

В якості накриття використовується міцна, негорюча ПВХ тканика. Матеріал має здатність пропускати сонячне світло. Значна освітленість приміщення в світлу пору доби дозволяє не вмикати ліхтарі і економити на електроенергії.

Наші каркасно-тентові споруди відносяться до класу тимчасових споруд, тому можуть бути легко переміщені, доповнені або переоснащенні. Зважаючи на тимчасовий характер, не потребують великої кількості дозвольної документації, на відміну від капітальних споруд. Таким чином, готову до експлуатації споруду можна отримати за 1-2 місяці.

back_to_top_button