Система ETFE

Тент Модуль – єдиний в Україні виробник будівельних конструкцій із застосуванням ETFE плівки.

 

Що таке ETFE?

 

ETFE (Ethylene Tetrafluoroethylene) – являє собою легкий матеріал, який є чудовою альтернативою склу. ETFE – це міцна полімерна плівка, з прозорістю> 90% і дуже низьким власною вагою (1% від ваги скла). Застосовується в цивільному будівництві в якості елементів дахів для крупно-прогонових споруд, а так само в якості фасадів будівель.

Система ETFE являє собою набір багатошарових (2, 3 або 4 шари плівки) надувних «подушок», які за допомогою алюмінієвих профілів кріпляться до основних несучих елементів споруди.

Нагнітання повітря відбувається через систему гнучких полімерних трубок, до досягнення розрахункового тиску в «подушці». Після досягнення подушкою задуманої форми подача повітря припиняється. Процес наддуву і контролю тиску повністю автоматизований, і контролюється з панелі управління.

Основні переваги системи ETFE:

Легкість – вага системи 3-х шарової «подушки» з алюмінієвими кріпленнями складає близько 2,5-3кг / м2, що в рази легше аналогічних за розміром скляних панелей. Це властивість дозволяє накривати великі прольоти з використанням полегшених несучих конструкцій, що прямо веде до зменшення метало ємності конструкції і зниження кінцевої вартості.

џ Контроль світла / тіні – на поверхню ETFE плівки може наноситься друк за попередньо розробленим шаблоном. Запечатуватися може як один, так і кілька шарів «подушки». Комбінація друку і тип шаблону дозволяє зменшити світлопропускну здатність матеріалу.

НАШІ РОБОТИ

back_to_top_button